It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Czujecie już lato w powietrzu? Za oknami coraz goręcej, dni wolne coraz bliżej i pora zacząć już planować wakacyjne podróże. Wcześniej jednak temperaturę podkręci nasza Letnia Wyprzedaż (Summer Sale) na GOG.COM. Znajdziecie na niej tysiące gorących okazji, gry i wiele innych atrakcji!

Rozpocznijcie wakacje na słonecznych plażach GOG.COM od niesamowitej, 48-godzinnej wyprzedaży gier i DLC: w jednej, świetnej cenie dostaniecie podstawową wersję gry i wybrane dodatki. Są one dostępne tylko do 11 czerwca 2021 roku, do godziny 15:00. Więcej błyskawicznych okazji pojawi się w najbliższy piątek i później w trakcie trwania wyprzedaży!

Przejdźmy się teraz na relaksujący spacer wzdłuż morza i przyjrzyjmy się nowym tytułom, które dołączają do naszej oferty:

Przygodowa gra akcji z otwartym światem Sleeping Dogs: Definitive Edition (-85%) .

Ostatni rozdział legendarnej serii skradanek THIEF: Definitive Edition (-75%).

Symulator biznesu transportowego OpenTTD (ZA DARMO).

Klasyki magii i miecza Witchaven (-20%) i Witchaven II: Blood Vengeance (-20%).

Ale to jeszcze nie wszystko!

Mamy także ponad 3,400 niewiarygodnych okazji ze zniżkami aż do -90%! Płetwy na nogi, nurkujemy w poszukiwaniu ukrytych skarbów kolekcji gier i świetnych okazji na takie pozycje jak:

· Little Nightmares II (-20%)
· Frostpunk: Game of the Year Edition (-40%)
· Children of Morta (-50%)
· Icewind Dale: Enhanced Edition (-50%)
· The Outer Worlds (-50%)
· SWAT 4: Gold Edition (-50%)
· Pathfinder: Kingmaker - Imperial Edition Bundle (-55%)
· Control Ultimate Edition (-60%)
· Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King (-60%)
· Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition (-60%)
· Escape from Monkey Island (-65%)
· Kingdom Come: Deliverance Royal Edition (-66%)
· Warhammer: Chaosbane (-70%)
· Baldur's Gate: Enhanced Edition (-75%)
· The Bard's Tale IV: Director's Cut - Deluxe Edition (-75%)
· Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%)
· Mad Max (-75%)
· Darkest Dungeon (-80%)
· Deus Ex: Mankind Divided - Digital Deluxe Edition (-85%)
· Hard West (-90%)
· Styx: Master of Shadows (-90%)
· Valhalla Hills (-90%)

Tego lata na GOG.COM czeka nas morze dobrej zabawy, jeszcze więcej promocji, nowych gier i darmowych produktów. Wypatrujcie także konkursów w naszych mediach społecznościowych. Trzymajcie więc rękę na pulsie i... miłego grania!

Summer Sale na GOG.COM potrwa do 28 czerwca 2021 r., godz. 15:00.
A ktoś zwrócił uwagę czy przy liczniku pisało "koniec za:" czy "nowe oferty za:"? Może jakaś obsuwa po prostu.
avatar
ssling: A ktoś zwrócił uwagę czy przy liczniku pisało "koniec za:" czy "nowe oferty za:"? Może jakaś obsuwa po prostu.
Nie sądzę, żeby była taka luka. To najprawdopodobniej koniec błyskawicznych okazji. Fajnie by było jeszcze je ujrzeć np. pod koniec wyprzedaży, ale nie liczę na to. Kiedyś było ich chyba więcej... Może zbyt duża ilość błyskawicznych okazji negatywnie wpływa na sprzedaż pozostałej oferty, bo wszyscy czekają, czy przypadkiem gra, którą się interesują nie trafi właśnie do nich. Steam np. całkowicie zrezygnował z takich akcji.
Post edited June 13, 2021 by Sarafan
Ja tam lubię Flaszki....Szybkie Flaszki też, o ile można za nimi nadążyć. Nawet jeżeli nie kupię, to jest kolejny powód żeby chociaż zaglądnąć co "tam" się dzieje...a kto wie, może akurat tym razem coś zwróci na siebie uwagę...a brak Flaszki nie wywołuje eksplozji radości :P
avatar
nowy: No i niestety skończyły się już błyskawiczne okazje, myślałem, że będą się zmieniać co 48h do końca wyprzedaży :(
Małe sprostowanie: to zdecydowanie nie koniec błyskawicznych okazji. :) Mamy je rozłożone na całe Summer Sale. No i czekają nas jeszcze 4 giveawaye.
avatar
Frambooos: Małe sprostowanie: to zdecydowanie nie koniec błyskawicznych okazji. :) Mamy je rozłożone na całe Summer Sale. No i czekają nas jeszcze 4 giveawaye.
Wow, chodziły plotki, że będą 4 giveawaye, ale myślałem, że wliczają się w to OpenTTD i Loria... Tymczasem niespodzianka! :) Czekam z zainteresowaniem.
avatar
Frambooos: Małe sprostowanie: to zdecydowanie nie koniec błyskawicznych okazji. :) Mamy je rozłożone na całe Summer Sale. No i czekają nas jeszcze 4 giveawaye.
Dziękuję za informację. Bardzo fajnie, że jeszcze będą błyskawiczne podczas tej wyprzedaży, ale trochę dziwnie jest to zrobione, że nie ma tej ciągłości. Ja na goga zaglądam kilka razy w ciągu dnia, ale są pewnie osoby, które zaglądają raz na kilka dni i może tak jak ja pomyślały, że już to co miały kupić to już kupiły i nie będą więcej zaglądać podczas trwania wyprzedaży i stracicie ileś osób, które potencjalnie mogły kupić coś w następnych okazjach błyskawicznych :(
Ostatnio chyba też tak było...pojawiały się i znikały.