It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witam postanowilem sobie powrocic do wieska po paru latach i zauwazylem dziwna rzecz otoz na Gogu pokazuje mi 0 % achivmentow ale jak wejde w szczególowe to widać że zrobilem 87 % . Natomiast w samej grze znów od nowa mi zalicza te co już zrobilem. Niby nic takiego ale fajnie by było jednak widzieć prawidłową liczbę ;] Ma ktoś jakieś pomysły jak temu zaradzic?
avatar
Azheal: Witam postanowilem sobie powrocic do wieska po paru latach i zauwazylem dziwna rzecz otoz na Gogu pokazuje mi 0 % achivmentow ale jak wejde w szczególowe to widać że zrobilem 87 % . Natomiast w samej grze znów od nowa mi zalicza te co już zrobilem. Niby nic takiego ale fajnie by było jednak widzieć prawidłową liczbę ;] Ma ktoś jakieś pomysły jak temu zaradzic?
Niestety jesteś ofiarą, braku zgodności synchronizacji danych, to dość częsty błąd w GOG, niestety
Azaheal - niestety ten cały GOG jest niedopracowany, ma pełno błędów... Mnie za to nie wbijało wszystkich osiągnięć w Wieśku 3. Niektóre zadania musiałem powtarzać, a jedno z osiągnięć odblokowano mi ręcznie. Tu na forum wątpię, by ktoś coś wymyślił, więc proponuje napisać do obsługi technicznej - oni prędzej coś poradzą, tak jak było z moim problemem.

pod tym linkiem znajdziesz pomoc
https://support.gog.com/hc/en-us/requests/new?form=galaxy
Post edited May 28, 2019 by Zuchwalec