It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Podsumowanie roku 2017 na GOG.com

Zrobiliśmy to! Wy to zrobiliście! Rok 2017 już prawie za nami i jedno jest pewne: to był wspaniały rok dla całej społeczności GOG.com. Dziękujemy za to, że jesteście jej częścią!

Wspólnie przypomnijmy sobie, co działo się w mijającym roku...


Ponad 2000 gier bez DRMu
W 2017 roku nasz katalog gier przekroczył dwa tysiące tytułów. Jeśli znacie nas dobrze, wiecie, że liczby nie są dla nas najważniejsze ale trzeba to wyraźnie zaznaczyć - jest to ponad dwa tysiące wirtualnych przygód, które naszym zdaniem warto przeżyć!

Czy ktoś mówił stare, dobre gry? W tym roku dodaliśmy wiele klasyków, które kochamy i za którymi bardzo tęskniliśmy. Udało się tego dokonać dzięki naszemu utalentowanemu zespołowi oraz przyjaciołom z sieci. Jazz Jackrabbit – growy debiut Cliffy’ego B; SWAT 4 – który znajdowała się na liście gier, których nie kupisz cyfrowo, stworzonej przez “PC Gamer”; seria The Suffering – ze strasznymi potworami stworzonymi przez Stan Winston Studio; przepyszna seria Pizza Tycoon; dawno zapomniane klasyki studia takie jak: Emperor: Rise of the Middle Kingdom, Rise of the Dragon, Heart of China; [url=https://www.gog.com/game/titanic_adventure_out_of_time]Titanic: Adventure out of Time… oraz wiele innych!
Ale stare, dobre gry to nie wszystko! 2017 rok był wspaniały dla wszystkich graczy, ponieważ dodaliśmy do naszego katalogu gier na GOG.com wiele przełomowych produkcji bez DRMu. Jeśli “indycza” rewolucja jest za nami, to teraz wkraczamy w złoty wiek gier indie.W 2017 roku dodaliśmy Divinity: Original Sin 2 – grę roku według magazynu “PC Gamer” oraz najbardziej popularną grę ze wszystkich na GOG.com! Następnie Hellblade: Senua's Sacrifice nagrodzony w plebiscycie “The Game Awards” w kategoriach: Best Audio Design, Impact oraz Best Performance; , niszowy ale lubiany tytuł RPG od Piranha Bytes; [url=https://www.gog.com/game/cuphead]Cuphead – nagrodzony w plebiscycie “The Game Awards” w kategoriach: Best Art Direction oraz Best Independent Game; oraz wiele innych!


Podsumowując, w 2017 roku dodaliśmy prawie jedną czwartą całego naszego katalogu gier. Zaszczytem jest dla nas możliwość bliskiej współpracy z tak wieloma utalentowanymi twórcami gier oraz wspaniałymi wydawcami.

GOG Galaxy wyszedł z bety
W 2017 roku klient GOG Galaxy wyszedł z bety, przynosząc szereg nowych możliwości i usprawnień. Jedną z nich są “Uniwersalne zapisy w chmurze” - technologia, która pozwala nam wprowadzić wsparcie dla zapisów w chmurze do większości tytułów z naszego katalogu (jest ich obecnie trzysta i cały czas dodajemy nowe). Ponadto, dodaliśmy funkcję overlay w grze, wbudowany licznik FPS, narzędzie do tworzenia screenshotów oraz możliwość konfiguracji wielu innych ustawień tak, abyś mógł dopasować klienta GOG Galaxy do swoich potrzeb. Dzięki temu osiągnęliśmy poczucie dumy i spełnienia.

Cały czas rośniemy
Najlepsze zostawiliśmy na koniec – to oczywiście Wy! Dziesiątki tysięcy nowych użytkowników dołączyło do nas w mediach społecznościowych oraz do naszego własnego kanału na Twitchu (twitch.tv/GOGcom). Nasz [url=https://www.twitter.com/gogcom"profil na Twitterze obserwuje już ponad 240 tysięcy osób, a na
Szęścia i wspaniałych pomysłów w rozwijaniu GOG na 2018 rok !!!
Ogromnie się cieszę, że mój ulubiony serwis z grami PC się rozwija! Co roku sprawiacie mi co najmniej kilka bardzo miłych niespodzianek.
Oby rok 2018 był jeszcze lepszy zarówno dla samego GOG.com, jak i dla nas - graczy-użytkowników GOG.com.
trzymajcie tak dalej!
Szczęśliwego Nowego Roku. Żeby było na tej stronie jak najwięcej (starych) gier po polsku.

Przy okazji mam nadzieję, że na tej stronie ujrzą światło dzienne takie klasyki z dzieciństwa, jak The Sims, Neverhood, Lemmingi czy Croc 1 i 2. W 2018 lub przyszłym. Chciałbym je pokazać kiedyś swemu nowo narodzonemu siostrzeńcowi.

NOSTALGIA NIE UMIERA NIGDY!!!
Spoko ale musicie zagęścić ruchy. Wiadomo że steamem nie wygracie grami premierowymi, indykami i tymi paroma AAA. Skupcie się na uzupełnianiu biblioteki nie tylko o staaaaaare gry ale również te z 6 czy 7 generacji.

Gracze z radością będą wracać do gog by dokupić wersję drm-free sowjego ukochanego Bioshocka, residenta 4 (czemu tylko jedna gra capcomu na gog-u), batmana czy innego Dark Soulsa. No i wciąż czekamy na legendarne spolszczenia.

Szczęśliwego nowego roku
Post edited December 29, 2017 by Kamil_999666
Powodzenia w nadchodzącym roku.
avatar
Kamil_999666: czemu tylko jedna* gra capcomu na gog-u
* dwie ;)
Dziękujemy za te wszystkie nowe i stare ale jakże fajne gry.
Życzymy Wam oraz sobie jeszcze więcej gier na GOG.COM.
Bo przecież GOG to najlepsza na świecie platforma cyfrowej
dystrybucji gier.
Powodzenia.
Więcej, więcej po polsku. Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!
Dzieki za dobry rok:)Wszystkiego najlepszego dla calego GOGteamu.Powoli do przodu.!
Miliona użytkowników w nadchodzącym roku życzę.
Oby nam się i na pohybel DRM-owcom ;)
GOG w r. 2018 będzie miał 10te urodziny, więc liczę na coś wielkiego ;-)
Post edited December 30, 2017 by Pawel1995
i żeby obrodziło linuksowymi grami! <3
Powodzenia! Bóg raczy wiedzieć ile już u was zostawiłem pieniędzy, ale było warto (żono, nie masz racji)!

Poniżej macie listę obietnic noworocznych, które powinniście rozważyć:

- Więcej starych gier - klasyki, w końcu to GOG.
- Więcej gier na maca - nawety tych "Bottle"kowanych. Np. cała seria UFO jest tylko na PC, a nie chcę was zdradzać z konkurencją.
- Obok tagów w grach przeszedłem/następna - dodatkowe np. shamelist, za trudne, etc. czy nawet własne listy do wprowadzania przez gracza
- Newsy przy stronach odpalania gier są... archiwalne, sprzed wielu wielu lat.

Trzymajcie się!