It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witam czego nie ma języka Polskiego ? i jak widzę że większoć starszych gier nie ma spolszczenia choć występowały w pełnym spolszczeniu .
avatar
furek45: Witam czego nie ma języka Polskiego ? i jak widzę że większoć starszych gier nie ma spolszczenia choć występowały w pełnym spolszczeniu .
Sądząc po twoim poście język polski znasz słabo, więc równie dobrze możesz grać po angielsku. Jednak odpowiem na twoje pytanie, bo może ktoś jeszcze się nad tym zastanawia.

Dlaczego nie ma języka polskiego? Pewnie dlatego, że za dużo było z tym zachodu, GOG załatwiał sprawy z wydawcą gry, a za spolszczenie odpowiedzialny był CD Projekt właśnie i możliwe, że wygasła im licencja. W sklepach do niedawna można było kupić płytki z Disciples 2, ale tylko w wersji angielskiej (polskim dystrybutorem był o dziwo Techland). Jak dobrze poszperasz to w necie na pewno znajdziesz wersję polską, sam taką miałem z któregoś wydania Komputer Świata, ale dosłownie miesiąc temu wyrzuciłem na śmietnik, bo mam na GOG-u oryginał. Jednak nie jest to gra, która wymagałaby znajomości języka angielskiego na poziomie wyższym niż podstawowy więc nie wiem w czym problem.
Jakby ktoś nie wiedział, to aktualnie jest już pełna polska wersja