It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Konstruowanie produktywnej przyszłości.

Rise of Industry jest już dostępne jako tytuł w produkcji ze zniżką -15% ważną do 16 lutego, godz. 16:00.

Żadna siła w kosmosie nie pragnie, by świat poszedł naprzód, tak bardzo jak przemysłowcy. W tej nadchodzącej grze ekonomicznej wcielisz się w jednego z przedstawicieli niniejszej grupy. Wznoszenie fabryk, tworzenie szlaków handlowych, badanie nowych technologii oraz organizacja transportu dla Twoich surowców – właśnie w taki sposób rozwiniesz swoje imperium z początku XX wieku w tym nieprzewidywalnym i generowanym proceduralnie świecie.

UWAGA: Prace nad grą wciąż trwają. Sprawdź dokument z pytaniami i odpowiedziami, aby dowiedzieć się więcej o grach pozostających w produkcji i odwiedź forum, aby uzyskać więcej informacji i pozostać w kontakcie ze społecznością.
Ta gra mi wygląda jak stary dobry Transport Tyccon z lat 90-tych, w który długo pogrywałem. W Tycconie można było rozwijać trasport kołowy, kolejowy, morski i lotniczy budując porty, lotniska, dworce kolejowe i rampy przy fabrykach. Przewoziło się ludzi z miasta do miasta, i w samych miastach tworzyło się komunikację miejską. Gra miała też rozbudowany wątek ekonomiczny. Celem było zarobienie określonej kwoty tworząc rozbudowaną sieć transportową.

Ciekawe czy ten nowy produkt zdoła dorównać Tycconowi grywalnością, i czy mój komp sprosta wymaganiom sprzętowym, bo do najnowszych już nie należy, a na screenie widać, że graficznie nawet dobrze to wygląda.
avatar
TomiW: Ta gra mi wygląda jak stary dobry Transport Tyccon z lat 90-tych, w który długo pogrywałem. W Tycconie można było rozwijać trasport kołowy, kolejowy, morski i lotniczy budując porty, lotniska, dworce kolejowe i rampy przy fabrykach. Przewoziło się ludzi z miasta do miasta, i w samych miastach tworzyło się komunikację miejską. Gra miała też rozbudowany wątek ekonomiczny. Celem było zarobienie określonej kwoty tworząc rozbudowaną sieć transportową.

Ciekawe czy ten nowy produkt zdoła dorównać Tycconowi grywalnością, i czy mój komp sprosta wymaganiom sprzętowym, bo do najnowszych już nie należy, a na screenie widać, że graficznie nawet dobrze to wygląda.
Myślę, że tak szczegółowy opis Transport Tycoona na GOGu raczej potrzebny nie był :) Tutaj ludzie raczej znają ten tytuł, którego "otwarty" (OpenTTD) remake jest zresztą nadal wspierany :)
avatar
TomiW: Ciekawe czy ten nowy produkt zdoła dorównać Tycconowi grywalnością, i czy mój komp sprosta wymaganiom sprzętowym, bo do najnowszych już nie należy, a na screenie widać, że graficznie nawet dobrze to wygląda.
U mnie prawie na pewno nie ruszy, ale - faktycznie - gra wygląd bardzo ciekawie, fajna stylizacja.
ponoć optymalizacja leży według recenzji i jeszcze dużo wody w wiśle upłynie zanim produkt dorówna OTTD, a tak w ogóle to bardziej mi to przypomina industry gianta niż ttd