It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
[i]Nie lękaj się, nasz los to dar
i nikt nam go nie odbierze.[/i]
― Dante Alighieri

Piątek to idealny dzień na wyprawę w nieznane. Odkryj ścieżkę swojego przeznaczenia, zmierz się z tajemnicami niesamowitych krain i ukrytych w nich królestw.

Za trzynastoma bramami na końcu świata rozgrywa się walka pomiędzy życiem a śmiercią. Stwórz własną talię, zagrywaj swoje karty i odkryj przeznaczenie w serii Hand of Fate - teraz do 75% taniej.

A co powiesz na intensywną i przerażającą podróż do jądra ciemności? Amnesia: A Machine for Pigs (–85%) zapewni ci niezapomniane przeżycia.

Sprawdź również, czy jesteś w stanie zmierzyć się z przerażającymi istotami z dna oceanu w SOMA lub przetrwać w narracyjnym horrorze z rozgrywką pierwszoosobową i rozwiązać wszystkie zagadki w The Penumbra Collection (obie gry 85% taniej).

Możesz również wejść do świata pełnego bohaterów, walk na miecze, magii i bestii wszelkiej maści w Fantasy General (–80%) lub zanurzyć się w istne arcydzieło z gatunku strategii czasu rzeczywistego, War Wind (również –80%).

Przygotuj się na niezapomnianą wyprawę dzięki naszej ofercie weekendowej!

Oferta weekendowa obowiązuje do 24 czerwca, do godziny 23:59.
A gdzie są Wizardry 1-5? :|

4.09zł • -80% • Fantasy General
4.09zł • -80% • Pacific General
4.09zł • -80% • War Wind
4.09zł • -80% • War Wind II: Human Onslaught
4.99zł • -75% • Wizardry 6+7
5.79zł • -85% • The Penumbra Collection
7.69zł • -90% • Aarklash: Legacy
8.79zł • -75% • Wizardry 8
11.59zł • -85% • Amnesia: A Machine For Pigs
11.59zł • -85% • Amnesia: The Dark Descent
15.99zł • -75% • Hand of Fate
17.39zł • -85% • SOMA
64.79zł • -40% • Hand of Fate 2
avatar
ciemnogrodzianin: A gdzie są Wizardry 1-5? :|
Seria musi sprzedawać się wyjątkowo słabo, bo zarówno Grimoire (duchowy spadkobierca serii), jak i Wizardry: Labyrinth of Lost Souls zostały odrzucone przez GOGa, ponieważ ten uznał je za "zbyt niszowe".
avatar
Frozen: ...
Nowe produkcje ok, ale to absolutne klasyki. Mają w katalogu takie rzeczy jak Ultima I-III (nawiasem, dzięki, GOG, dwie pierwsze z przyjemnością przeszedłem!) i wg mnie to jeden z ogromnych atutów tego miejsca. Myślę, że pełna seria Wizardry zasługuje na swoje miejsce tutaj.
avatar
Frozen: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Nowe produkcje ok, ale to absolutne klasyki. Mają w katalogu takie rzeczy jak Ultima I-III (nawiasem, dzięki, GOG, dwie pierwsze z przyjemnością przeszedłem!) i wg mnie to jeden z ogromnych atutów tego miejsca. Myślę, że pełna seria Wizardry zasługuje na swoje miejsce tutaj.
W pełni się z Tobą zgadzam. GOG znany jest jednak z podejmowania dziwnych decyzji na podstawie jeszcze dziwniejszych przesłanek...