It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przeminęło z wiatrem.

Flower jest już dostępny, bez DRM, na GOG.COM.

Nawet w gęstym, szarym zgiełku miasta jego energia potrafi odnaleźć drogę. Nawet jego pojedynczy płatek porwany podmuchem przemieni wszystko, czego dotknie. Stań się liściem na wietrze i płyń wśród spokojnych krajobrazów, patrząc, jak dookoła wszystko kwitnie, ciesząc się poruszającym interaktywnym doświadczeniem przygotowanym przez twórców Journey.
Link do strony z grą nie działa.
Dziala:) Gra wyglada dosc fajnie. Taka chyba relaksacyjna jest? Prxynajmniej takie odnosze wrazenie
avatar
Gotrekus: Taka chyba relaksacyjna jest? Prxynajmniej takie odnosze wrazenie
Można tak powiedzieć :) Z tego co pamiętam to w grze nie można zginąć ale jak grałem na PS3 to, żeby mieć 100% osiągnięć musiałem się trochę pomęczyć. Ogólnie polecam tytuł, gdyż jest jedyny w swoim rodzaju.
avatar
GOG.com: Przeminęło z wiatrem.

Flower jest już dostępny, bez DRM, na GOG.COM.

Nawet w gęstym, szarym zgiełku miasta jego energia potrafi odnaleźć drogę. Nawet jego pojedynczy płatek porwany podmuchem przemieni wszystko, czego dotknie. Stań się liściem na wietrze i płyń wśród spokojnych krajobrazów, patrząc, jak dookoła wszystko kwitnie, ciesząc się poruszającym interaktywnym doświadczeniem przygotowanym przez twórców Journey.
Zalogowałam się, zapłaciłam, ściągnęłam, zainstalowałam, gra nie działa. Klikając w GRAJ jest info o synchronizowaniu w chmurze i nic się nie dzieje. Mam WINDOWS 7
avatar
MagdaMaciaszek: Zalogowałam się, zapłaciłam, ściągnęłam, zainstalowałam, gra nie działa. Klikając w GRAJ jest info o synchronizowaniu w chmurze i nic się nie dzieje. Mam WINDOWS 7
Napisz bezposrednio do pomocy. Tutaj moze minac troche czasu zanim ktos zajrzy.
avatar
MagdaMaciaszek: Zalogowałam się, zapłaciłam, ściągnęłam, zainstalowałam, gra nie działa. Klikając w GRAJ jest info o synchronizowaniu w chmurze i nic się nie dzieje. Mam WINDOWS 7
avatar
mihuk: Napisz bezposrednio do pomocy. Tutaj moze minac troche czasu zanim ktos zajrzy.
Ok, już udało mi się rozwiązać problem z innym lapkiem. Mam jeszcze pytanie, czy ktoś wie czy ta gra będzie śmigać padem (mam akurat Esperanza EG106 z wibracjami). Próbowałam podłązyć, ale gra nie reaguje i nie można przełączyć kontrolera na pada, ciągle wraca mi do myszy.