It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Odkryj prawdę o przedziwnym, acz fantastycznym świecie w The Heart of Darkness.
Gatunek: RPG
Promocja: rabat 10% do 3 maja 2022, do godz. 15:00.
Conrada to twórcy gry czytali chyba w łóżku, pospiesznie i na wyrywki...
Post edited April 26, 2022 by KillingMoon
Heh, a już miałem nadzieję, że chodzi o platformówkę Heart of Darkness z 1998 :/
avatar
Zzagrobnik: Heh, a już miałem nadzieję, że chodzi o platformówkę Heart of Darkness z 1998 :/
Nie jest... ;)
Heart of Darkness

Na liście życzeń społeczności: HoD
Post edited April 27, 2022 by KillingMoon
Już dawno zaplusowałem ten tytuł na listach życzeń społeczności. No cóż, czekania ciąg dalszy :/
avatar
Zzagrobnik: Już dawno zaplusowałem ten tytuł na listach życzeń społeczności. No cóż, czekania ciąg dalszy :/
Nie powinniśmy tracić nadziei. Jak widać (link) nawet życzenie 3 osób może zostać spełnione ;)
Kogo zainteresował tytuł (można spojrzeć na filmik gameplaya) zapraszam do plusowania.

Nie jest tak, że spełnione będą oczekiwania największej liczby użytkowników,
ale zawsze jest to czytelny sygnał dla GOG-a, co ucieszyłoby dużą grupę klientów.
avatar
KillingMoon: Na liście życzeń społeczności: HoD
Zabawnie to wygląda :D
"Completed" przy tytule, na który czekały 3 osoby, w tym, jak rozumiem, jedna, która go dodała.

GOG, my tu wszyscy czekamy na TO DRUGIE Heart of Darkness...
Attachments:
avatar
ciemnogrodzianin: "Completed" przy tytule, na który czekały 3 osoby, w tym, jak rozumiem, jedna, która go dodała.
No i takie podejście to rozumiem. Liczy się zadowolenie każdego klienta :D
Teraz czekamy na wypełnienie życzenia tej jednej osoby co chce to trzecie, jeszcze inne Heart of Darkness.
O! Poszukam, może znajdę jeszcze jakieś HoD i też o nie poproszę.

Z rzeczy cieszących się dużym zainteresowaniem polecam zestaw.