It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Etherborn już dostępne bez DRM.

Etherborn to rewolucyjna gra platformowa oparta na łamigłówkach grawitacyjnych. Podstawą rozgrywki są eksploracja i zrozumienie konstrukcji zmieniających działanie grawitacji.

Wkroczysz do świata, w którym prawa fizyki zmuszą cię do użycia wyobraźni. Grawitacja działa prostopadle do powierzchni, na której stoisz, co pozwala na ciekawe wykorzystanie eksploracji oraz rozwiązywanie zagadek opartych na orientacji przestrzennej.

Przemierzaj przepiękne egzotyczne tereny, gdzie każdy poziom stanowi organiczną łamigłówkę, która zmusi cię do eksploracji oraz manipulacji grawitacją.
Wygląda ciekawie. Fajnie, że takie tytuły tu trafiają.
Szkoda tylko, że gra ma dość wyśrubowane wymagania i nie wspiera natywnie Linuxa.
avatar
ciemnogrodzianin: Wygląda ciekawie. Fajnie, że takie tytuły tu trafiają.
Szkoda tylko, że gra ma dość wyśrubowane wymagania i nie wspiera natywnie Linuxa.
To Ty przesiadłeś się w pełni na Linuxa? :) Dla tych, co dużo grają, to chyba nie najlepsze rozwiązanie z tego, co mi wiadomo. Zadowolony jesteś?
Post edited July 19, 2019 by Sarafan
avatar
Sarafan: To Ty przesiadłeś się w pełni na Linuxa? :) Dla tych, co dużo grają, to chyba nie najlepsze rozwiązanie z tego, co mi wiadomo. Zadowolony jesteś?
Już nie pamiętam kiedy miałem zainstalowany Windows, pewnie uzbierałoby się już z 7 lat. Nie gram dużo a jeśli już, to najbardziej lubię starocie, więc nie odczuwam potrzeby, a wręcz myśl przesiadki na Windows jest dla mnie odstręczająca.

Te systemy zamieniły się miejscami jeśli chodzi o prostotę, intuicyjność i wygodę użytkowania. Nawet moja Mama na luzie korzysta z polskiej wersji Lubuntu na laptopie a nie sądzę, żeby ogarnęła ciężkawego Windowsa, który tak utrudnia pewne rzeczy, że aż dziwi mnie, że ktokolwiek chce tego używać :)
avatar
ciemnogrodzianin: Te systemy zamieniły się miejscami jeśli chodzi o prostotę, intuicyjność i wygodę użytkowania. Nawet moja Mama na luzie korzysta z polskiej wersji Lubuntu na laptopie a nie sądzę, żeby ogarnęła ciężkawego Windowsa, który tak utrudnia pewne rzeczy, że aż dziwi mnie, że ktokolwiek chce tego używać :)
To chyba mocno zależy od tego, co się robi. Ja mam podobne doświadczenia z Linuksem. Podczas mojej kilkutygodniowej przygody z tym systemem (Ubuntu w którejś tam wersji), odebrałem go jako bardzo nieintuicyjnego i komplikującego nawet najprostsze rzeczy, jak np. instalacja nowych aplikacji. Co prawda było to już ładnych parę lat temu, ale nie sądzę, żeby to się do dzisiaj znacząco zmieniło. Tak więc ja zostaję przy Windowsie. :)