It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
Lexor: Czy ktoś kto posiada Prime, a nie ma zamiaru wykorzystania kodu do tego przedmiotu miałby chęć się tym kodem ze mną podzielić?
Hej, jeżeli to jest w postaci kodu to ja mogę oddać ;)
avatar
Zzagrobnik: ...
Tak, to jest w postaci cyfrowo-literkowego kodu. :) Z góry dziekuję! :D
Znalazłem prawdopodobną listę gier na maj, niestety bez oznaczeń sklepów.

Dead Space 2
The Curse of Monkey Island
Out of Line
Mail Mole + 'Xpress Deliveries
Cat Quest
Shattered – Tale of the Forgotten King
avatar
Lexor: Znalazłem prawdopodobną listę gier na maj, niestety bez oznaczeń sklepów.

Dead Space 2
The Curse of Monkey Island
Out of Line
Mail Mole + 'Xpress Deliveries
Cat Quest
Shattered – Tale of the Forgotten King
Szału ni ma. :( W Dead Space nigdy nie grałem (mam pierwszą część na Originie), więc może kiedyś sięgnę po dwójkę. The Curse of Monkey Island to przygodówka, a ja za tymi nie przepadam. Reszty tytułów w ogóle nie kojarzę.
Dead Space 2 to wyrób od EA, więc tu na bank będzie klucz Origin. W przypadku trzeciej odsłony Małpiej Wyspy to podejrzewam, że klucz będzie na goga, w pozostałych przypadkach to już klucze Steam.
avatar
goliat17: W przypadku trzeciej odsłony Małpiej Wyspy to podejrzewam, że klucz będzie na goga
Wątpię, bo poprzednie części były na Amazona (jedynka rok temu, dwójka jest obecnie w kwietniu i jeszcze było Tales w grudniu) jak i parę innych gier LucasArtsu.

avatar
goliat17: w pozostałych przypadkach to już klucze Steam.
W Prime ani razu jak dotąd nie było kluczy Steam.

Może Cat Quest na goga, choć nie wydaje mi się, bo takie pierdółki to zwykle Amazon u siebie daje.
Amazon Was pogodził – kluczy na GOG-a nie ma w ogóle :D
Prawdopodobna lista gier z Amazon Prime na czerwiec 2022.

Far Cry 4
Escape From Monkey Island
Astrologaster
Across the Groovers
Calico
WRC 8 FIA World Rally Championship
Post edited May 30, 2022 by Lexor
Dopełniając moją poprzednią informację: żadna z wymienionych gier nie jest dla GOGa.
Uwaga! Będzie prawdziwa bomba! 12 i 13 lipca odbędzie się Prime Day 2022, w czasie którego rozdane zostanie ok. 30 gier. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom na liście znajdzie się m.in. Mass Effect Legendary Edition! Co prawda na Origina, ale to jednak Mass Effect Legendary Edtion! A ja głupi zapłaciłem za to 130 zł na początku roku... :P

https://www.purepc.pl/amazon-rozda-ponad-30-gier-w-ramach-subskrypcji-prime-gaming-wsrod-tytulow-m-in-mass-effect-legendary-edition
Post edited June 16, 2022 by Sarafan
A co mi po Mass Efekcie na Origina, nawet jeśli to jakaś specjalna edycja?
Post edited June 16, 2022 by Lexor
Z tych 30 tytułów co potencjalnie może wpaść na goga:

Jedi Outcast i Jedi Academy (tylko to jest chyba EA, więc pewnie Origin)
8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
Fatal Fury Special
Giana Sisters: Twisted Dreams
Gone Viral
Metal Slug 2
Rain World
Samurai Shodown 2
Serial Cleaner
The Crow's Eye
The Darkside Detective
The King of Fighters 2000
The King of Fighters 2002
The Metronomicon
avatar
Lexor: A co mi po Mass Efekcie na Origina, nawet jeśli to jakaś specjalna edycja?
To, że otrzymujesz grę wartą ponad 100 zł (przy założeniu, że jest akurat w promocji) za niecałe 50 zł, albo nawet za darmo, jeśli ktoś jeszcze nie wykorzystał darmowego miesiąca. :)
Mam konto na GOGu nie na Originie. Uważam, że moje dane są warte więcej niż jakieś marne 100 zł.
avatar
ssling: Jedi Outcast i Jedi Academy (tylko to jest chyba EA, więc pewnie Origin)
Nie, Jedi Outcast i Jedi Academy to nie są produkty EA.