It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Spragniony wrażeń? Te porywające gry z wampirami w rolach głównych, wypiją co do kropli Twój czas wolny, a w zamian dostarczą ekscytujących doświadczeń.

Śledź koniecznie nasz nieustraszony team streamerów i zobacz, czy lepiej się sprawdzają w rolach wampirów czy ich pogromców. Sprawdź koniecznie naszą kolekcję pełnokrwistych gier, oglądaj streamy na żywo i przekonaj się, jaki tajemniczy tytuł zmierza na GOG.COM.
Wrzucam na wszelki wypadek :)
Spoko.Ale o co tu chodzi?Żadna gra nie jest w promocji.Przynajmniej u mnie.Tak ma byc?
W kontekście tego maratonu chyba każdy zainteresowany się domyśla, o jaki "tajemniczy tytuł zmierzający na GOG.COM" chodzi"... I super! Już teraz - bez oficjalnej zapowiedzi - ląduje on na szczycie listy gier, które chcę kupić na GOG.COM.
avatar
Gotrekus: Spoko.Ale o co tu chodzi?Żadna gra nie jest w promocji.Przynajmniej u mnie.Tak ma byc?
Przedziwne, ale - na to wygląda. Mam nadzieję, że to się zmieni z chwilą zwodowania tego hitu, bo chętnie bym coś z tych staroci dorzucił do swojej biblioteki. VMTB2, niestety, pozostaje poza zasięgiem mojego rzęcha :)
Bo to nie błąd. Nigdzie nie ma info o promocji :D
Ale fakt nie ma to najmniejszego sensu.
Promocja bez promocji, wolne żarty.
Post edited March 20, 2019 by artekok4
I co to za gra niespodxianka?
avatar
Gotrekus: I co to za gra niespodxianka?
Obstawiam remaster Blooda, choć grałem w to tak dawno, że nie pamiętam, czy są tam wampiry. :)
Post edited March 21, 2019 by Sarafan
avatar
artekok4: Promocja bez promocji, wolne żarty.
To nie promocja tylko maraton ciekawych gier na naszym kanale na Twitchu :)
avatar
Gotrekus: I co to za gra niespodxianka?
Dzisiaj w nocy wszystko się wyjaśni... :)