It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zaktualizowaliśmy po raz kolejny matrycę cenową, co oznacza, że jednocześnie zostały zaktualizowane kursy przeliczania walut cen regionalnych na GOG.COM.

Poniżej wrzucamy przykładowe przeliczniki cenowe, z których korzystamy:

5.99$ = 4.99 EUR = 22.09 PLN
9.99$ = 8.29 EUR = 36.89 PLN
14.99$ = 12.39 EUR = 55.29 PLN

Poprzednia aktualizacja.
Oho, chyba zbliża się zimowo-świąteczna wyprzedaż. :) W tamtym roku wystartowała bardzo wcześnie i chyba w tym będzie podobnie.
avatar
Sarafan: Oho, chyba zbliża się zimowo-świąteczna wyprzedaż. :) W tamtym roku wystartowała bardzo wcześnie i chyba w tym będzie podobnie.
Moze razem z premiera Cyberpunka?
Ciekawe, czy wrócą prezenty niespodzianki po dychu. Dawno nie było ;)
Stawiam na przyszły tydzień.
avatar
erbello: Ciekawe, czy wrócą prezenty niespodzianki po dychu. Dawno nie było ;)
Dawno nie było, ale odzew co do takich akcji był raczej negatywny więc wątpię. Chętniej bym widział znowu bonusy za wydanie jakiejś kwoty.
Ja stawiam piątek w tym tygodniu lub, jak zauważył mihuk, czwartek. Premiera CP2077, to byłaby niezła okazja do startu wyprzedaży. :)
Jednak CP swoje kosztuje i myślę, że jeśli wystartuje równocześnie wyprzedaż, to mniej osób może się skusić na premierę, mając do wyboru tak wiele okazyjnych alternatyw ;)
Wyczuwam mocą Baby Yody, że będzie wyprzedaż ;).
Zakładałem, że czwartek i weekend będzie cyberpunkowy a wyprzedaż odpalą od przyszłego tygodnia, ale jak się nad tym zastanowić, to chyba łatwiej złożyć to w jeden event.

Nikt nie zwrócił uwagi a warto jeszcze dodać, że mamy bardzo taniego dolara i to jest bardzo fajna matryca na duże zakupy :D
avatar
erbello: Ciekawe, czy wrócą prezenty niespodzianki po dychu. Dawno nie było ;)
avatar
ssling: Dawno nie było, ale odzew co do takich akcji był raczej negatywny więc wątpię. Chętniej bym widział znowu bonusy za wydanie jakiejś kwoty.
Odzew był raczej ambiwalentny. Były głosy negatywne, ale mnie uderzało to, jak grzało się forum od kolejnych wątków "łowców skarbów". Z ilości wpisów na forum, jeśli one coś mówią o sprzedaży, te hazadrowe promki się baaardzo dobrze sprzedawały.

Też wolałbym progi i bonusy. W życiu nie kupiłem ani jednej randomowej gry – dopóki mam na liście życzeń rzeczy, które mogę kupić za parę złotych, kupowanie losu nie miałoby żadnego sensu.

Albo bundelki z dodatkową zniżką (ale taką na serio, a nie jak ostatnio, 5% od już obniżonej ceny, co dawało czasem kilka groszy różnicy)!
Zdaje się, że się pomyliliśmy Panowie z prognozą startu tej wyprzedaży. ;) Rację może mieć Ciemnogrodzianin, który początkowo obstawiał przyszły tydzień. Ale w sumie można się było tego spodziewać, ponieważ start takiej wyprzedaży przykryłby premierę CP2077, albo raczej to premiera przykryłaby wyprzedaż... :)
Post edited December 11, 2020 by Sarafan
avatar
Sarafan: ... start takiej wyprzedaży przykryłby premierę CP2077, albo raczej to premiera przykryłaby wyprzedaż... :)
A serwery GOGa moglyby nawet jeszcze bardzej nie wytrzymac obciazenia. Nawet bez wyprzedazy bylo ciezko.
avatar
mihuk: ...
Obstawiam, że to mogło być sedno. Względy techniczne. GOG zbroił się na ogromny skok zapotrzebowania na transfer i puszczanie kolejnego obciążenia byłoby chyba mało rozsądne.

Co do przykrycia - pewnie zależy jak to rozegrać. Równie dobrze można wyobrazić sobie takie rozegranie całej akcji, że zainteresowanie C2077 i ruch w serwisie i Galaxy podbija zainteresowanie wyprzedażą.

Tak czy siak wydarzenia rozdzielono. Weekend Sale, co ciekawe, kończy się dopiero 16 grudnia, co jest albo pomyłką, albo wskazówką odnośnie daty startu wyprzedaży :)
avatar
ciemnogrodzianin: Tak czy siak wydarzenia rozdzielono. Weekend Sale, co ciekawe, kończy się dopiero 16 grudnia, co jest albo pomyłką, albo wskazówką odnośnie daty startu wyprzedaży :)
Przewidywanie kolejnego ruchu GOGa stanowi rozrywke sama w sobie :)
avatar
mihuk: ...
Dokladnie! Kiedyś sądziłem, że da się ich rozgryźć, ale chaos i błędy zaszumiają skutecznie algorytm, wg którego działają ;)
Mam tylko nadzieję, że Winter Sale nie będzie kopią Black Friday ze zmienionym layoutem.
avatar
ciemnogrodzianin: Mam tylko nadzieję, że Winter Sale nie będzie kopią Black Friday ze zmienionym layoutem.
Black Friday nie bylo zle. Moja kieszen zrobila sie lzejsza.
Chociaz brakuje mi takich bardziej kreatywnych wyprzedazy jak np. Insomnia :)